Hakkımızda /

Şirketimiz hakkında

Deka Beton Ürünleri

Şirketimiz, 1992 yılında müşterilerine ekonomik, çeşitli ve kaliteli ürünler sunmak için, Çayırova İstanbul da yaklaşık 10 dönüm (10000 m2)lik alan üzerine beton boru, parke taşı ve bordür taşı üretimi yapmak amaciyla kurulmuştur. Fabrikamızda kilit taşı, altyapı, çevre düzenleme konusunda uzman ekibimiz ile birlikte hizmet vermektedir. Beton boru üretim santralimizde günde 70 m³ Parke Taşı santralimizde günde 60 m³ beton üretimi gerçekleştirilmektedir. Fabrikamızda, beton ve betonarme boru (150 mm Beton Borudan - 3000 mm Betonarme Boruya kadar) üretimi gerçekleştirilen 5 adet, prefabrik baca elemanları üretimi gerçekleştirilen 5 adet olmak üzere toplam 10 adet makine, parke taşı ve bordür taşı üretimi gerçekleştiren 1 adet Zenith marka olmak üzere toplam 3 adet parke taşı makinası, 1 adet bordür taşı üretim makinası, 1 adet buhar kazanı, 1 adet sabit jeneratör, ve 3 adet kasalı kamyon bulunmaktadır.

Kalite Politikamız

*Faaliyet göstermekte olduğumuz sektörde; kalitede öncü olmak,

*Müşteri ihtiyaç ve beklentilerini sağlayacak kaliteli ürünleri zamanında üretmek, % 100 müşteri memnuniyetini kazanmak,

*Türk standartlarında aranan niteliklerle sınırlı kalmayıp, kalitenin daha ileri götürülmesini sağlamak,

*Kalite Yönetim Sistemimizin etkinliği için gözden geçirme ve sürekli iyileştirmeyi sağlamak,

*Üretim sırasında israfı ortadan kaldırmak,

Şirketimizin kalite anlayışı; Türk Standartlarında aranan niteliklerle sınırlı olmayıp kalitenin daha ileri götürülmesi ve müşterilerimize daha kaliteli ve daha ekonomik alt yapı ve çevre düzenleme elemanlarının verilmesinin gerçekleştirilmesidir.

VİZYONUMUZ

2023 yılına kadar başta İstanbul ve Kocaelinin altyapğ sorununu sağladığı kaliteli ürünlerle çözmek ve sektürde lider konuma gelmektir.

MİSYONUMUZ

Çalışanlarının, tedarikçi firmalarının ve müşterilerinin memnuniyetini sağlamış, gelişen teknoloji ve yenilikleri bünyesine alan kaliteli ve verimli bir firma olmak.

Yönetim

"Şirketimizin kalite anlayışı; Türk Standartlarında aranan niteliklerle sınırlı olmayıp kalitenin daha ileri götürülmesi ve müşterilerimize daha kaliteli ve daha ekonomik alt yapı ve çevre düzenleme elemanlarının verilmesinin gerçekleştirilmesidir..."
Latif DEMİREL, Genel Müdür